Data dodania: 27.11.2017  |  wyświetlenia: 187
Mikołajki na sportowo z UKS Clan
Fot. UKS Clan
Impreza sportowa na rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce oraz Polaków na Ukrainie odbędzie się 6 grudnia w hali im. A. Gołasia.

Uczniowski Klub Sportowy CLAN działający przy II Liceum Ogólnokształcącym im. C. K. Norwida w Ostrołęce zaprasza na VII edycję „Mikołajki  na sportowo” na rzecz Dzieci z Domu Dziecka w Ostrołęce i po raz pierwszy na rzecz Polaków na Ukrainie. Impreza odbędzie się w dniu 6 grudnia 2017 w Hali Widowiskowo-Sportowej im. A. Gołasia w godzinach 8.00 – 13.00. Regulamin imprezy znajduje się na stronie internetowej UKS Clan . Elektroniczne zapisy uczestników przez formularz zgłoszeniowy do 03.grudnia 2017. UWAGA! Wypełnij i zabierz ze sobą stosowne oświadczenie zamieszczone również na stronie klubu: uczestnicy pełnoletni – oświadczenie zawodnika, uczestnicy niepełnoletni – oświadczenie rodzica.

Patronat honorowy nad imprezą obejmuje: Prezydent Miasta Ostrołęki Janusz Kotowski i Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Jerzy Grabowski ;Patronat indywidualny: Przewodniczący NSZZ „Solidarność” Oddział Ostrołęka Aleksander Zawalich, Starosta Ostrołęcki Stanisław Kubeł.
 
Opinie i komentarze
Sortowanie
Dodaj komentarz
Akceptuję ragulamin dodawania komentarzy.
Info Ostrołęka - Ostrołęcki Portal Internetowy
Kontakt - tel: 698-857-538, e-mail: redakcja@info-ostroleka.pl | Reklama - tel: 698-857-538, e-mail: reklama@info-ostroleka.pl
Reporter - Alan Baczewski - e-mail: alan.baczewski@info-ostroleka.pl
Redakcja: Portal Informacyjno - Reklamowy Klaudia Baczewska | Portal na licencji firmy MASURIA Krzysztof Szyszkowski - ks@masuria.pl
005