Data dodania: 22.11.2017  |  wyświetlenia: 674
Przełajowe Mistrzostwa Mazowsza i Warszawy w Kobyłce
Przełajowe Mistrzostwa Mazowsza i Warszawy w Kobyłce
Kolarze z Ostrołęki lubią nie tylko szybko jeździć, ale również pobrudzić się błotem, wziąć rower na ramię i skakać przez przeszkody.

Zawodnicy Klubu Kolarskiego 24h ścigali się w kolarskich zawodach przełajowych w podwarszawskiej Kobyłce.  Prezes klubu Marek Karczewski wrócił ze srebrnym medalem w kategorii Amator III (50+) a junior: Hubert Lemański zajął w tym wyścigu 10 miejsce w kategorii junior młodszy. Były to pierwsze zawody przełajowe, które  Mała Liga XC , teraz jako Mała Liga Cyclocross, zorganizowała  w wielu kategoriach wiekowych. W wyścigu startował także Michał Gawek, który od wielu lat trenuje kolarstwo.

Teren zawodów był bardzo wymagający z techniczną trasą, która dała zawodnikom w kość - relacjonuje prezes klubu Marek Karczewski - Trasa była prawdziwie przełajowa, bo gdzieniegdzie trzeba było zeskoczyć z roweru, wrzucić go na ramię i przebiec, przeskoczyć przeszkodę i ponownie wskoczyć na rower, aby kontynuować jazdę. Kolejny wyścig przełajowy pod Warszawą już 9 grudnia - zapowiada prezes.
 
Pełną relację zdjęciową można obejrzeć w Galerii Pijącego Mleko
Zawody odbyły się w niedzielę, 19 listopada.
Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Sortowanie
Dodaj komentarz
Akceptuję ragulamin dodawania komentarzy.
Info Ostrołęka - Ostrołęcki Portal Internetowy
Kontakt - tel: 698-857-538, e-mail: redakcja@info-ostroleka.pl | Reklama - tel: 698-857-538, e-mail: reklama@info-ostroleka.pl
Reporter - Alan Baczewski - e-mail: alan.baczewski@info-ostroleka.pl
Redakcja: Portal Informacyjno - Reklamowy Klaudia Baczewska | Portal na licencji firmy MASURIA Krzysztof Szyszkowski - ks@masuria.pl
002