Data dodania: 25.09.2017  |  wyświetlenia: 3665
Wesoły piknik rodzinny MZK (zdjęcia)
Nagrody, konkursy, dobre jedzenie, a na zakończenie Power Boy!

To niewątpliwe była udana impreza i wspaniałe popołudnie dla mieszkańców, którzy wzięli dział w pikniku zorganizowanym przez Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce „Dzień Bez Samochodu”.  Imprezę inaugurował rajd rowerowy, z którego relację można obejrzeć TUTAJUczestnicy rajdu, po dojechaniu na metę usytuowaną w zajezdni MZK, rozpoczęli  piknik od ciepłej grochówki , po czym mogli udać się na zwiedzanie stoisk przygotowanych przez różne firmy i instytucje. Podczas imprezy można było oznakować swój rower, czym zajmowali się policjanci z ostrołęckiej komendy.  W trakcie imprezy serwowane były ciepłe napoje oraz jedzono grillowe potrawy. Przez cały czas na scenie odbywały się występy mniejszych i większych artystów z przedszkoli i szkół. Duże wrażenie na publiczności zrobił pokaz akrobacji z piłką nożną  Adriana Duszaka oraz pokaz Breakdance Kamila Nurczyka. Wiele osób udział wzięło w losowaniu atrakcyjnych nagród ( takich jak rowery, czy vouchery na weekendowe pobyty w mazurskich hotelach),które przygotowało MZK oraz sponsorzy.  Podczas pikniku w jednym z garaży MZK wystawiono wszystkie prace zgłoszone do konkursu „Ekobus”. Miniaturowe autobusy wywoływały uśmiechy na twarzach zwiedzających i zachęcały do fotograficznego uwieczniania  prac wykonanych przez dzieci . Te najpiękniejsze zaprezentowano na scenie podczas rozstrzygnięcia konkursu . 

Ważnym wydarzeniem dla kadry MZK było wyróżnienie zasłużonych  pracowników firmy.  Oprócz nich, podczas pikniku na scenie pojawili się także organizatorzy w osobie prezesa MZK Ryszarda Chrostowskiego i dyrektor Edyty Korytkowskiej, a także przedstawiciele Ratusza. Prezydent Janusz Kotowski przekazał uczestnikom dobrą  informację: podróżowanie autobusami komunikacji miejskiej będzie darmowe. 
 
Wieczór przy ul. Kołobrzeskiej upłynął pod znakiem koncertów. Wystąpiła Kapela Muzyczne Granie. Swój koncert dał także wyczekiwany z niecierpliwością zespół  Droga na Ostrołękę. Największy entuzjazm wzbudził u publiczności występ Power Boya , który był gwiazdą wieczoru. Zabawa zakończyła się potańcówką przy muzyce DJ-a.
 
III Piknik Rodzinny Dzień Bez Samochodu odbył się w niedzielę. 24 września.
 
 
Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Sortowanie
Dodaj komentarz
Akceptuję ragulamin dodawania komentarzy.
Info Ostrołęka - Ostrołęcki Portal Internetowy
Kontakt - tel: 698-857-538, e-mail: redakcja@info-ostroleka.pl | Reklama - tel: 698-857-538, e-mail: reklama@info-ostroleka.pl
Reporter - Alan Baczewski - e-mail: alan.baczewski@info-ostroleka.pl
Redakcja: Portal Informacyjno - Reklamowy Klaudia Baczewska | Portal na licencji firmy MASURIA Krzysztof Szyszkowski - ks@masuria.pl
003