Data dodania: 09.02.2017  |  wyświetlenia: 907
Wyznaj miłość w… autobusie!
Wyznaj miłość w… autobusie!
Fot. MZK Ostrołęka
Miejski Zakład Komunikacji w Ostrołęce przygotował dla zakochanych walentynkową propozycję. Można umieścić życzenia walentynkowe oraz wyznania miłości na monitorach LCD w autobusach oraz na tablicach informacyjnych na przystankach.

Akcja walentynkowa MZK cieszyła się w zeszłym roku dużą popularnością, dlatego zakład zdecydował się ją kontynuować.

Zamiast tradycyjnej kartki walentynkowej wysłanej pocztą proponujemy coś, co zaskoczy ukochaną osobę, na pewno ją wzruszy i uszczęśliwi- informuje MZK Ostrołęka. -14 lutego wyświetlimy wyznania miłosne naszych Pasażerów na monitorach LCD w 11 autobusach. Życzenia wyświetlane będą przez cały dzień. Na zgłoszenia czekamy do 10 lutego. Nie zwlekaj, ilość życzeń ograniczona.
Co zrobić, żeby zamieścić życzenia w na tablicy lub na przystanku? Należy wysłać maila na adres ibednarska@mzk.ostroleka.pl. W treści powinno znaleźć się wyznanie miłosne lub życzenia walentynkowe w formacie PDF lub JPG z dowolną, indywidualną grafiką (np. zdjęciem ukochanej osoby). Można także przysłać krótką wersję życzeń (ok. 30 znaków/liter), które pojawią się na  tablicach informacyjnych znajdujących się na przystankach. 
 
Lista autobusów będzie dostępna 10 lutego na stronie Miejskiego Zakładu Komunikacji w Ostrołęce. Poniżej przykładowe zdjęcia życzeń zamieszczonych w Święto Zakochanych w 2016 roku. (fot. MZK)
 
Udostępnij tę galerię na Facebooku  
Opinie i komentarze
Sortowanie
Dodaj komentarz
Akceptuję ragulamin dodawania komentarzy.
Info Ostrołęka - Ostrołęcki Portal Internetowy
Kontakt - tel: 698-857-538, e-mail: redakcja@info-ostroleka.pl | Reklama - tel: 698-857-538, e-mail: reklama@info-ostroleka.pl
Reporter - Alan Baczewski - e-mail: alan.baczewski@info-ostroleka.pl
Redakcja: Portal Informacyjno - Reklamowy Klaudia Baczewska | Portal na licencji firmy MASURIA Krzysztof Szyszkowski - ks@masuria.pl
005